Masev & Oryo İnşaat olarak kentsel dönüşüm, konut, işyeri, ticari ve endüstri yapıları, renovasyon ve restorasyon inşaatları yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.

İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda ekonomik-hızlı-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmaktayız.

Üretim planlaması ve etkin kaynak kullanımı ile Masev & Oryo İnşaat olarak işin hedeflenen, süre ve maliyette bitirilmesi için kalite güvencesi, iş güvenliği ve işçi sağlığı, iş programı gibi faaliyetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, projenin sahibine anahtar teslim olarak işi tamamlamaktayız.

Geniş bir yelpazesi bulunan inşaat sektöründe faaliyet veren firmamız kaliteli malzeme ve deneyimli ekip ile sorunsuz çözüm üretip modern dünyanın geleceğine katkı sağlamaktadır. Bu güne kadar sektöre hizmet vermiş olan firmamız kabuğunu kırarak daha büyük sorumlulukları üzerine almayı hedefleyip modern dünyanın geleceğine umutla bakmaktadır. Belirlediğimiz hedeflere ulaşmak arzumuzdan ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Amacı modern yerleşim birimlerini hızlı ve kaliteli üretmek olan Masev & Oryo İnşaat, birinci sınıf malzeme ve yetkin iş gücü kullanarak yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmeyi, Dünya Kalite Standartlarına uygun, insan güvenliğine son derece önem veren konforlu konutlar üretmeyi amaçlamaktadır.