MASEV PARK

IMG-20150416-WA0001Toros Caddesi Fındık Sokak No: 8 Cevizli / Maltepe adresinde devam eden inşaatımızın tüm aşamalarını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Eleştiri ve Önerilinizi bekliyor olacağız.

 

360 Kurtköy

İnşaat sektöründeki öncü projeleri ile tanınan iki büyük şirket Hanesel Yapı ile Demirbaş Yapı, ortak bir projeye imza atıyor. Sektörün iki büyük markası şimdi Kurtköy’ün en büyük projesi olan 360 Kurtköy ile Anadolu yakasına yeni bir soluk kazandırmak için sahnede.

AVLU KURTKÖY

7.200 metrekarelik alan üzerinde 132 daire ve 450 metrekarelik sosyal tesisten oluşan Avlu Kurtköy, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile kaliteli ve keyifli bir yaşam sürmenizi hedefliyor.

Çocuklarınız onlar için tasarlanan oyun alanlarında güvenle oynarken, siz de evinizin balkonundan çocuklarınızı izlemenin keyfini çıkarın.

AYAZMA KONUTLARI

Değerini katlayarak herzaman kazandıracak bir yatırım. Açık İnşaat’ın tecrübesiyle, Ayazma Konutlarının lokasyonu,büyük bir dikkat ve uzmanlıkla seçildi. Yatırım değerini hızla arttıracak bir bölge belirlendi. Planlı gelişimi ve dev projelerle yatırımcıların yeni gözdesi Kartal’ın en prestijli noktasında yükselen Ayazma Konutları; ulaşım kolaylığı,zengin sosyal imkanları ve Açık İnşaat kalitesi ile değerini uzun yıllar koruyacak bir yatırım projesi…